Firma EX-Calibra powstała w 2000 roku, jako przedstawicielstwo angielskiego producenta przetworników i kalibratorów - firmy Druck Ltd., który aktualnie wchodzi w skład koncernu Baker Hughes z centralą w USA, do którego należy także reprezentowana przez nas firma Panametrics oferująca urządzenia do pomiarów przepływu oraz wilgotności.

Firma EX-Calibra jest jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce w zakresie urządzeń do pomiarów i kalibracji ciśnienia oferowanych pod marką Druck.

Od 2014 roku EX-Calibra jest także autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy ADDITEL Corporation - producenta kalibratorów, manometrów oraz pompek kalibracyjnych.  Od 2017 reprezentujemy w Polsce holenderską firmę STIKO w zakresie apartaury kalibracyjnej: manometrów obciążnikowo-tłokowych oraz pompek/pras kalibracyjnych, a także amerykańskiego producenta wysokiej klasy referencyjnych czujników temperatury - firmę ACCUMAC Corporation.

W naszej ofercie znajdują się także urządzenia do pomiarów przepływów niemieckiej firmy Rheonik.

Oprócz dostaw urządzeń do pomiarów i kalibracji ciśnienia, temperatury, wilgotności i przepływu, oferujemy także serwis oraz kalibrację urządzeń w krajowych i zagranicznych laboratoriach akredytowanych (PCA, UKAS, NVLAP, RVA i innych)
.ZNAJDŹ PRODUKT
Wybierz grupe:
Wybierz typ:
Wybierz zastosowanie:
Inne:
KALKULATOR
Wartość
Przelicz z:
Przelicz na:
Wynik:
PROMOCJE / NOWOŚCI
WYPRZEDAŻ SPRZĘTU MAGAZYNOWEGO / DEMONSTRACYJNEGO!!! DO 35 % RABATU !!!
więcej »

ADT673 - Kalibrator ciśnienia. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT685 / ADT685Ex - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

zobacz wszystkie »

copyrights 2005